ÖDEV VE DERS

Sınıfa ya da öğrenciye özgü verilen ödevlerin ve sisteme yüklenen değişik formatlardaki ders içeriklerinin takip edilip uygulandığı modüldür.

Ödev

Ödevleri öğretmenler kendi panellerinden takip edebildiği gibi akıllı tahta üzerinden de takip edebilmektedirler. Verilen ödevlere hem öğretmenler hem de öğrenciler word, excel, resim, video gibi değişik formatlarda dosyalar ekleyebilmektedirler.

Öğrenci ve veliler, öğretmenin vermiş olduğu ödevleri, kendi panellerinden, ödevin notu, durumu ve öğretmen yorumu gibi tüm detaylarıyla görebilmektedirler.

Ayrıca, soru bankasından oluşturulan testlerin ödev olarak verilmesi, yapılacak ödevlerin ve ödev notlarının sms, mobil bildirim gibi yöntemlerle veliye duyurulması sağlanabilmektedir.

Verilen ödevlerin öğrenci bazında ve genel, öğretmen, ders, sınıf gibi seçeneklerle liste ve analizleri çıkartılabilmektedir.

Ders

Bu bölümden ders notları girme, ders videoları yükleme, ders içerikleri oluşturabilme gibi işlemler yapılabilmektedir. Değişik formatlarda yüklenen bu içerikler öğrenci ve veli panelinden görüntülenebilmektedir. Ayrıca yapılan işlemlere ait istatistik ve raporlar alınabilmektedir.